Вила Катерина Неос Мармарас- Лeто 2024

Цена

320.00

Траење

8 days

За патувањето

Белите песочни плажи и кристално чисто Егејско море се најдобра препорака за летување на полуостровот Халкидики. Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Овде живеат преку 3000 жители во текот на целата година, а во текот на летото, населението се проценува на околу 20.000 жители. Неос Мармарас е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи, прекрасната глетка, природата на околните планини, ноќниот живот и романтичните прошетки по улиците со поглед на малиот остров Келифос.

Катерина Апартмани се наоѓа на 120 метри од градската плажа. Располагаме со четворокреветен дуплекс апартман на приземје, со две спални во секоја соба има по два единечни кревети, во посебна просторија комплетно опремена кујна, балкон, купатило, тв, клима, wi-fi.

 

За резервација е потребно уплата од 30%, остатокот на 7 дена пред поаѓање

 АКЦИЈА ЗА ПРВИТЕ  ТЕРМИНИ ВО ЈУНИ СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ,

ПЛАЌААТ МИНИМУМ 3 ЛИЦА

МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ IUTE ИЛИ DINERS
СТАНУВА ЗБОР ЗА ЕДЕН АПАРТМАН НА ТЕРМИН ВО ОВОЈ ОБЈЕКТ, ПРВ ДОЈДЕН ПРВ УСЛУЖЕН

 

-За видеозапис од апартман Катерина кликнете ОВДЕ

ТЕРМИН

НАЕМ
1/4 дуплекс
26.05
7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

02.06

7 ноќи
РАСПРОДАДЕНО
09.06
7 ноќи

 РАСПРОДАДЕНО 

16.06

7 ноќи
 РАСПРОДАДЕНО
23.06
7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

30.06

7 ноќи
РАСПРОДАДЕНО
07.07
7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

14.07

7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

21.07
7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

28.07

7 ноќи
РАСПРОДАДЕНО
04.08
7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

11.08

7 ноќи
РАСПРОДАДЕНО
18.08
7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

25.08

7 ноќи
РАСПРОДАДЕНО

01.09

7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

08.09
7 ноќи

470

15.09

7 ноќи
РАСПРОДАДЕНО
22.09
7 ноќи

320

 

 

 

 

Што е вклучено:

Не е вклучено:

 • Наем на 7 ноќевања/8 дена
 •  Wi fi интернет
 • Вклучена клима

Не е вклучено:

 • Автобуски превоз (45 евра за возрасни и деца до 11,99 - 35 евра)
 • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
 • Здравствено и патничко осигурување
 • Автобуски превоз (45 евра за возрасни и деца до 11,99 - 35 евра)
 • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
 • Здравствено и патничко осигурување

Програма

Располагаме со четворокреветен дуплекс апартман на приземје, со две спални во секоја соба има по два единечни кревети, во посебна просторија комплетно опремена кујна, балкон, купатило, тв, клима, wi-fi.
 • Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот;
 • Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд);
 • Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети. Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести едно дете до 5.99год., во кревет со двајца возрасни;
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин (попустот важи само на редовни цени). Попустите не се комбинираат;
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra first, last minute и Black Friday понуда, да ги објави и продаде слободните капацитети, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник, немаат право на надоместна средства за разлика во цена;
 • Сместувањето во собите е по 14.00час-локално време, а напуштањето на истите е во 09.00час.;
 • По завршувањето на летувањето, патниците се должни да го остават
 • апартманот во чиста состојба. Доколку е причинета материјална штета за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата;
 • За ова патување важат Општите услови за патување на Т.А Стаф;

Повеќе информации

Датуми

26.05-22.09.2024