ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

Цена

240.00

Траење

8 days

За патувањето

Врахос е прекрасно место, кое изобилува со долги и песочни плажи. Најпозната плажа е Луица која е долга 3км и широка над 50м. Плажата која е со кристално чиста вода и зелени пејсажи, овозможува одмор и релаксација за сите типови на генерации. Покрај плажата има и одреден број на кафулиња, таверни, анимации за деца, продавници, маркети.

Вила Vrachos beach се наоѓа во централниот дел, на 50 метри од плажа.

Термин
Ноќи
1/3 АПП
01.06
7
240 €
08.06
7
290 €
15.06
7
390 €
22.06
7
450 €
29.06
9
590 €
08.07
9
650 €
17.07
9
720 €
26.07
9
720 €
04.08
9
720 €
13.08
9
720 €
22.08
9
690 €
31.08
7
490 €
07.09
7
450 €

 

 

Што е вклучено:

Не е вклучено:

 • Наем на 7 и 9 ноќевања
 •  Wi fi интернет

Не е вклучено:

 • Автобуски превоз (70 евра за возрасни и деца до 11,99 - 50 евра)
 • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
 • Здравствено и патничко осигурување
 • Автобуски превоз (70 евра за возрасни и деца до 11,99 - 50 евра)
 • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
 • Здравствено и патничко осигурување

Програма

 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над  дозволениот број, може, на  дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.
 • Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
 • Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.
 • Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот;
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra first, last minute и Black Friday понуда, да ги објави и продаде слободните капацитети, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник, немаат право на надоместна средства за разлика во цена;
 • Сместувањето во собите е по 14.00час-локално време, а напуштањето на истите е во 09.00час.;
 • По завршувањето на летувањето, патниците се должни да го остават апартманот во чиста состојба. Доколку е причинета материјална штета за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата;
 • За ова патување важат Општите услови за патување на Т.А Стаф;
Вилата располага со трикреветни апартмани, лоцирани на високо приземје, со комплетно опремена кујна, балкон, сопствен тоалет, WI-FI, ТВ, клима (се доплаќа 10 евра на ден), пешкири и постелнина се менува 1 до 2 пати во текот на престојот (зависно 7 или 9 ноќи).

Календар и цени

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
June 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
23
24
25
26
27
28
29
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
30
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
July 2024
1
2
3
4
5
6
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
7
8
9
10
11
12
13
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
14
15
16
17
18
19
20
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
21
22
23
24
25
26
27
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
28
29
30
31
1
2
3
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
4
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
August 2024
29
30
31
1
2
3
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
4
5
6
7
8
9
10
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
11
12
13
14
15
16
17
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
18
19
20
21
22
23
24
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
25
26
27
28
29
30
31
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
1
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
September 2024
26
27
28
29
30
31
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
1
2
3
4
5
6
7
240.00

ЛЕТО 2024-ВРАХОС-ВИЛА VRACHOS BEACH

General price: Adult (18+ years) 240.00 / ticket
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
October 2024
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
November 2024
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
December 2024
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
January 2025
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
February 2025
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
March 2025
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
April 2025
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
May 2025
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Повеќе информации

Датуми

01.06-21.09

Локација