Роденденски попуст 10+

10
години постоење на македонскиот пазар
10
години доверба
10
години многу работа, труд, борба, забава, патувања и пријателства

Како вчера да беше, а веќе поминаа 10 години. Илјадници насмевки на вашите лица. Драги пријатели и патници, ви благодариме што ни ја давате вашата доверба овие 10 години! По тој повод 10 години постоење на Туристичка агенција Стаф спремивме за вас многу награди, изненадувања и секако попусти за престојните патувања. 

✅Кликнете на нашите понуди за Велигден, 24ти Мај, лето Грција, лето Албанија и Спа во Куршумлијска бања и добијте плус 10% дополнителен попуст на активните попусти.

✅Добијте ваучер 50 евра по соба за чартер патувања во Турција, Египет или Тунис. 

✅Учествувајте во наградната игра 

🌏🎊GIVEAWAY🌏🎊

💥Услови за учество💥

✅Заследете го нашиот профил на инстаграм https://www.instagram.com/staff_agency_for_traveling?igsh=dHViMGFyY3huZnFp

✅Заследете го нашиот профил на Фб https://www.facebook.com/share/8TJ7ebxeMWZDoWUU/?mibextid=qi2Omg

👭👬🚶Во коментар тагнете повеќе од 5 ваши пријатели
✅Споделете го постот на стори (фејсбук/инстаграм)

💥Секој петок од 22.03 до 12.04 очекувајте извлекување на една од наградите:

🌏Одмор за двајца на остров Крф (термин по ваш избор)
🌏Одмор за двајца во Неос Мармарас добитник @софијастефановска, извлечена на 29.03
🌏Патување за двајца за Атина (Велигден) добитник @prickov.ivan, извлечен на 22.03
🌏Патување за двајца за Шенѓин (24-ти Мај)
🌏За главната награда, кликни ОВДЕ

Секој петок на самото извлекување се одлучува која е наградата.

Учествувај,добиј и патувај❤️