Savvas Apartments Dasia

8

Savvas Apartments Dasia

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    110.00

Дасиа се наоѓа во центарот на источното предградие на Крф, на само 12 километри од главниот град. Со својата долга сончева плажа покриена со песок и ситни камчиња, беспрекорно чиста топла вода и можност за водени спортови, Дасија е едно од најидеалните места за одмор за млади луѓе, но исто така е одлично место за семеен одмор . Опкружена е со продавници за изнајмување автомобили, продавници за сувенири, супермаркети, ресторани, а еден од најпознатите барови познати по вкусната храна и атрактивните лежалки е Malibu Beach.

Savvas Apartments се наоѓа во Дасиа, на 80 метри од плажа. Располага со голем двор и прекрасен базен за гостите во вилата.

Располага со двокреветни и трокреветни студиа и четворокреветни  мазонети. Сите се опремени со сопствена  кујна, тоалет со туш, терас, Wi-Fi.

На само 5 минути пешачење се наоѓа Маркетот JOY и автобуската постојка и прекрасниот добро понат Summer Beach Malibu.

За сите оние кои би патувале со сопствено возило вилата има бесплатен приватен паркинг.

Климата се доплаќа  6 евра од ден кај газдите на вилата.

 

Термин

Ноќевања

Цена

27.05-03.06

7

Промо цена-98еур

03.06-10.06

7

139еур

10.06-17.06

7

159еур

17.06-24.06

7

159еур

24.06-01.07

7

169еур

01.07-08.07

7

169еур

08.07-15.07

7

189еур

15.07-22.07

7

209еур

22.07-29.07

7

219еур

29.07-05.08

7

219еур

05.08-12.08

7

239еур

12.08-19.08

7

239еур

19.08-26.08

7

239еур

26.08-02.09

7

199еур

02.09-09.09

7

179еур

09.09-16.09

7

159еур

16.09-23.09

7

149еур

23.09-30.09

7

139еур

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Крф
  • ДАТУМИ - Мај 27 - Сеп 30
  • АПАРТМАН - САВАС
  • ЦЕНА - €98,00 – €139,00