Хотел Сани Хилс 3 * – Пампорово

0

Хотел Сани Хилс 3 * – Пампорово

Duration :   1-10 Night
Price From :    120.00


Резервирај онлајн

Пампорово– Се наоѓа во провинцијата Смолјан на падините на јужните Родопи, на надморска височина од 1.620м, непосредно под највисокиот врв Снежанка (1.928м). Благите зими со силно медитеранско влијание и просечната јануарска температура од 3 °C го прават Пампорово еден од најсончевите ски-центри во Европа, но истовремено големата надморска височина обезбедува дебела снежна покривка во текот на зимските месеци. Ски-зоната во Пампорово нуди скијачки падини погодни за сите возрасти и способности, но е претежно позната како одличен избор за почетници и средно ниво на скијачи. Зимскиот центар може да се пофали со нов систем за правење снег, составен од 80 снежни топови кои покриваат 90% од скијачките терени.

SUNNY HILLS 3* – Пампорово 2024
www.sunnyhillsbg.com
БОНУСИ :7=6 ЗА ПЕРИОД ОД 01.01-01.03.2024
Цените се по соба за 1 ноќевање на база полупансион 18.12-27.12.2023 28.12-01.01.2024
Вид на сместување 01.01-10.04.2024
Студио (2 возрасни) 120€ 144 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.) 120€ 144 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.) 128€ 153 €
Студио (3 возрасни) ( се сместуваат на 2 редовни легла и 1 двосед) 150€ 175 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.) 177 € 237 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.) 177 € 237 €
Двоспален апартман (4 возрасни) 188 € 248 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни) 235 € 312 €
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Хотелот се наоѓа во близина на стазите и првата жичара

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00