ISI LUX- НЕА ПОТИДЕА

Грција , Greece
6

ISI LUX- НЕА ПОТИДЕА

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    75.00

Вила “ISI Lux се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел “Potidea Golden Beach”. Вилата е изградена во 2017 год и е на два спрата (високо приземје и први кат). Има прекрасно уреден двор со парк и масички со столчиња / кујна и скара кои се на располагање на гостите. Во близина на вилата на околу 50м има супермаркет.
Структура и распоред на студија и апартмани: 1/3 студија и /2+1/ апартман со една спална за 3 лица (брачен кревет+едно легло во кујната), дуплекс апартман со две одделни спални соби 2+2 за 4 лица (брачен во двете спални) на I-ви кат. Студијата се на високо приземје и I-ви кат /апартманите со една и две спални соби се на I кат. Сите се опремени со комплетно нов мебел, кујна (со прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер…), тоалет, крпи за лице и тело, 
клима (вклучена во цената), ТВ, бесплатен Wi-Fi интернет, гардеробер, балкон со масичка и столчиња.

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на дуплекс апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

1/3 студио

АПТ 2+1 (СО 1 СПАЛНА)

Дуплекс АПТ 2+2

20.05-27.05

85€

90€

75€

27.05-03.06

115€

125€

95€

03.06-10.06

145€

155€

115€

10.06-17.06

175€

185€

135€

17.06-24.06

205€

215€

155€

24.06-01.07

235€

245€

175€

01.07-08.07

405€*

425€*

525€*

08.07-15.07

435€*

455€*

565€*

15.07-22.07

475€*

495€*

615€*

22.07-29.07

475€*

495€*

615€*

29.07-05.08

475€*

495€*

615€*

05.08-12.08

475€*

495€*

615€*

12.08-19.08

475€*

495€*

615€*

19.08-26.08

245€

255€

185€

26.08-02.09

225€

235€

155€

02.09-09.09

185€

195€

125€

09.09-16.09

145€

155€

105€

16.09-23.09

95€

100€

85€

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - НЕА ПОТИДЕА
  • ВИЛА - ISI LUX
  • ЦЕНИ ОД €75.00