Euphoria Club 4* – Боровец

3

Euphoria Club 4* – Боровец

Duration :   1-10 Night
Price From :    107.00


Резервирај онлајн

Боровец е најстариот и најпопуларен ски центар во Бугарија, сместен на падините на планината Рила на која се наоѓа и највисокиот врв на Балканот. Зимскиот ски центар е основан на крајот на 19 век како ловен резерват за бугарските цареви. Боровец подоцна се развил во модерен ски-центар со луксузни хотели од висока категорија, ресторани, дискотеки, продавници и голем број на ски терени и ски лифтови. Боровец двапати беше домаќин на Светскиот куп во алпско скијање. Покрај одличните можности за целодневно уживање во зимските спортови, Боровец има голем број хотели, барови, кафулиња, ресторани, ноќни клубови, нудејќи незаборавна забава со локална и интернационална кујна.

EUPHORIA CLUB 4* BOROVETS                 www.borovetseuphoria.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4/1

15.12.2023
21.12.2023

22.12.2023
06.01.2024

07.01.2024
09.02.2024

10.02.2024
29.02.2024

01.03.2024
15.03.2024

16.03.2024
31.03.2024

JUNIOR SUITE

SINGLE ROOM

106

211

127

189

127

106

JUNIOR SUITE 2 AD

108

214

131

192

131

108

JUS2 1+1 CHD (2-11,99)

108

214

131

192

131

108

SGL 1+1 CHD (0-1,99)

107

212

128

190

128

107

1 BEDROOM APARTMENT

APARTMENT 2AD

153

253

173

237

173

153

APARTMENT 2AD+EXTRA BED

188

310

214

278

214

188

APT2 1+1 CHD (2-11,99)

153

253

173

237

173

153

APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

154

254

174

238

174

154

APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

176

288

205

269

205

176

APT2 2+1 CHD (0-1,99)

154

254

174

238

174

154

APT2 2+1 CHD (2-11,99)

176

288

205

269

205

176

APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

177

289

206

270

206

177

APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

200

323

238

301

238

200

APT2 3+1 CHD (0-1,99)

189

311

215

279

215

189

APT2 3+1 CHD (2-11,99)

211

345

247

310

247

211

Полупансион

28

28

28

28

28

28

Деца од 2-11.99 год.

11

11

11

11

11

11

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 14 дена 100%

Под 14 дена 100%

Под 14 дена 100%

Под 14 дена 2 ноќи

Под 7 дена 2 ноќи

Под 7 дена 2 ноќи

No Show

100%

100%

100%

100%

100%

100%

Минимум престој

1

3

1

1

1

1

Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за дева од 2-11.99 год.

Цената вклучува: затворен базен, интернет, подземен паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00