Mona 4*- Златибор

0

Mona 4*- Златибор

Duration :   1-10 Night
Price From :    48.00


Резервирај онлајн

Златибор е планински регион сместен во западниот дел на Србија
Меѓу најпопуларните места во Србија за туризам, главните атракции на Златибор вклучуваат здравствен туризам, скијање и пешачење. Градот Златибор се менувал со текот на годините од група викендички на урбана локација со разновидни погодности. Ски-центарот Торник се наоѓа во областа.
Регионот Златибор е поделен на две општини, Чајетина и Ужице додека двете се наоѓаат во областа Златибор .

PROMO OFFER
Цените се далидни за резервација до 16.10.2023
Hotel Mona Plaza 4* Златибор

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

Ценовник валиден по периоди:

05.01-21.01/24

Тип на Соба

Kaпацитет на соба

Цена

Single Standart Room

1

77€

Double Standart Room

2

48,5€

Double Comfort Room

2+2 / 3+1

55€

Double Superior Room

2+2/ 3+1

63€

Apartment Classic

2+2 / 3+1

На барање!

Aparment Mona

2+2 / 3+1

На барање!

Дополнително легло за лице над 12 години

34€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
– Wi-FI
– Детско катче

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Парна Бања
– Надворешен паркинг 12€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Деца до 0-1,99 години ГРАТИС;
– Деца 2-9,99 години 4€ на ден по лице;
– Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:
– Вечера за возрасно лице 16€ по лице на ден:
– Вечера за деца 2-11,99 години 11€ по лице на ден;
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00