Хотел Велнес Бугарија 4 * -Банско

7

Хотел Велнес Бугарија 4 * -Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    82.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

7=6 , 6=5 за период од 03.01-30.04.2024

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН ЗА 2 ЛИЦА

 

27.09-30.11.2023 01.12-21.12.2023

18.03-30.04.2024

03.01-17.03.2024

22.12-28.12.2023

29.12-02.01.2024
НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна соба  ( 2+0) 82  / 90  120  115  145  150  179 
Двокреветна соба делукс

( 2+1)

89 / 98  128  125  155 164  194 
Апартман (2+2 130 144  172  183  212  234  264 
Возрасен на дополнително легло 30  32  47  42  57  55  70 
Дете од 05-11.99 години на редовно легло со 1 возрасен / / / 15 / 15 / 15
Дете од 5-11.99 години на дополнително легло 23  / 25  35  32  43  40  50 
Дете до 04.99 години -БЕСППЛАТНО / / / / / / / /

 

Во цената е вклучено : појадок/ појадок и вечера , внатрешен базен со минерална вода , џакузи,сауна,парна бања , фитнес,детски кат,ски гардероб,паркинг –гаража , интернет ,

Новогодишна вечера : 130 евра возрасни  / 85 евра деца од 05-11.99 години .

 

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00