Хотел Перун Платинум Казино 4 * – Банско

3

Хотел Перун Платинум Казино 4 * – Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    64.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

 

Попуст за рана резервација10% попуст за уплата до  31.10.2023  / 5% попуст за уплата до 25.11.2023

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-18.12.2023 19.01-24.02.2024

 

19.12-26.12.2023

04.01-07.01.2024

27.12-03.01.2024
на база ПОЛУПАНСИОН 08.01-18.01.2024
25.02-29.03.2024
Двокреветна соба – економи 2+1 64€ 77€ 88€                             134€
Двокреветна соба стандард – без балкон 2+1 66€ 79€ 90€                             136€
Двокреветна соба стандард- со балкон 2+1 67€ 80€ 92€ 138 €
Јуниор сјуит * 2+2 182€ 214€ 244€ 370€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен,

сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,интернет.

 

доплата за паркинг 5 евра на ден  .

 

Дополнителни услови :

 

 • Дете до 1.99 год. – бесплатно

 

 • Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно

 

 • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст

 

 • Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст

 

 • Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно

 

 • Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст

 

 • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

 • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 130€, дете 02-11.99 години – 65€

 

 • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Why Book With Us?

 • KОПАОНИК-СРБИЈА
 • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
 • ЦЕНИ ОД €34.00