Хотел Лион 4 * -Банско

8

Хотел Лион 4 * -Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    54.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

 

ПОПУСТИ

-15% попуст за резервации до 30.09.2023

-10% попуст за резервации до 31.10.2023

-7=6 важи за пристигнување после 04.03.2024

-Попустите не се комбинираат

 

Тип на соба

 

ПОЛУПАНСИОН

27.12-05.01.2024
16.12-26.12.2023

06.01-12.01.2024

20.01-23.02.2024

01.12-15.12.2023

13.01-19.01.2024

24.02-31.03.2024

 
Двокреветна соба(2+1)
98
60€
54
 
Еднокреветна соба(1+0)
181
89
80
 
Фамилијарна соба(2+2)
113
73
67
 
Апартман(4+1)
391
240
218
 
Возрасен на доп. легло
73

 

46
41
 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен и фитнес

-Шатл до гондола

-Ски гардеробер

Паркинг со доплата

 

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

 

Новогодишна вечера – 95 евра за возрасни / 50 евра за деца

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00