Хотел Каса Карина 4 * -Банско

2

Хотел Каса Карина 4 * -Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    57.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

CASA KARINA 4* – Банско-ЗИМА 2023
www.bansko-casakarina.com
БОНУСИ : 7=6,9=8,11=10 за период на престој во ниска и средна сезона
Цени по лице за 1 ноќевање 01.12-21.12

 

10.03–31.03.

22.12-26.12

 

04.01-09.03

27.12-03.01

Висока сезона

на база ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+2 57 €                       64€                     86€
Студио 2+1дете до 3.99 год                         60€                       67€                     88€
Студио делукс 2+2 69€                       75€                     97€
Едноспален апартман 2+2                     63€                       70€                     92€
Двоспален апартман 4+2                     63€                       70€                     92€
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло                     34€ 39€                     51€
▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло                     37€                       41€                     56€
▪ Возрасен на дополнително легло 48€                       54€                     71€
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 150€, дете – 70€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00