Хотел Грами 3 * -Банско

1

Хотел Грами 3 * -Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    72.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

Попуст за рана резервација : 10% за уплата до 30.11.2023

Бонус : 7=6 за период 02.01-31.03.2024

 

 

вид на сместување 01.12-21.12.2023

10.03-31.03.2024

22.12.-28.12.2023

02.01-07.01.2024

01.02-29.02.2024

29.12-01.01.2024 08.01-31.01.2024

01.03-09.03.2024

НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна економи (мансард)

(2+0)

72 110 84 122 132 170 79 117
Двокреветна соба ( оделни легла )
(2+1)
84 122 96 134 144 182 91 129
Двокреветна соба Делукс

(2+1)

88 127 100 139 148 187 96 134
Апартман (2+2) 120 171 135 187 200 252 129 181

 

 

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 6.99г бесплатно

-деца од 7г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата

-возрасен на дополнително легло – 20% попуст

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

гостите што се со појадок плаќаат 40е, деца 20е,

гостите што се на база полупансион 30, деца 15е

 

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00