Хотел Мариа Антоанета 4 *- Банско

5

Хотел Мариа Антоанета 4 *- Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    36.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3* – Банско
www.maria-antoaneta.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023| 20% попуст за резервација и уплата до 31.10.2023

15 % попуст за резервација и уплата до 30.11.2023

10 % попуст за резервација и уплата до 19.12.2023

 БОНУС – 7=6 за период од 01.12.2023 до 09.03.2024

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-21.12.2023 08.01-09.03.2024 29.12-01.01.2024 22.12-28.12.2023
10.03-31.03.2024  02.01-07.01.2024
Двокреветна соба ПРОМО

(приземје , поткровје)

2+0                     36€                       37€                     75€                     46€
Двокреветна соба 2+0                     39€                       40€                     80€                     50€
Јуниор сјуит 2+1                     41€                       43€                     82€                     52€
Јуниор сјуит со кујна 2+1                     43 €                       44 €                     84 €                     53 €
Едноспален апартман 2+2                     45€                       46€                     86€                     55€
Едноспален апартман со кујна 2+2                     46€                       48€                     87€                     56€
Фемили апартман 4+2                     50€                       52€                     92€                     60€
Фемили апартман

( камин, кујна )

4+2 52€ 53€ 93€ 61€
Доплата за Вечера (шведска маса , неограничени пијалоци пиво , бело вино , црно вино , минерална вода)  : возрасен – 14€ , дете 8€ (од 2 до 11.99 години )
Минимален престој : 3 ноќевања
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, турска бања , фитнес, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ и трето дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 95€, дете од 2-11.99 год.- 55 €
▪ Доплата за подземен паркинг – 15€ на ден (се плаќа на рецепција)

Доплата за соба со поглед на планина 8€ на ден по соба ( не важи за промо соба )

Доплата за соба со балкон 8 € на ден по соба ( не важи за промо соба )

▪ Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00