Хотел Перун Лоџ 4*- Банско

5

Хотел Перун Лоџ 4*- Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    44.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

PERUN LODGE 4* – Банско – ЗИМА 2024
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023
 
Цените се по лице за 1 ноќевање

На база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

28.12-03.01.2024 04.01-12.01.2024

20.01-23.02.2024

16.12-27.12.2023

13.01-19.01.2024

24.02-04.03.2024

01.12-15.12.2023

05.03-31.03.2024

Студио 2+1                           76 €                             52 €                           49€                           44 €
Едноспален апартман 2+2                           81 €                             57 €                           55 €                           50 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло  50 % попуст
▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
▪ Доплата за вечера :20 евра возрасни , 10 евра за деца од 5-11.99 години .
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€ (на 31.12 нема регуларна вечера)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00