Вила Tsimpoukas- Неа Флогита

14

Вила Tsimpoukas- Неа Флогита

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    69.00

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана на извонредно мирна и тивка локација, помеѓу приватни куќи на почетокот на Неа Флогита. Оддалечена е околу 250 метри максимум од песочната плажа.

Има сопствен затворен паркинг, голем убаво уреден зелен двор со ѕидана скара. Располагаме со 4  мезонети за 4 лица од вкупно 8 во вилата, кои на приземјето имааат два одвоени кревета и комплетно опремена кујна, ЛЦД  ТВ, сопствен тоалет, а на спратот брачен – француски кревет.

Исклучително квалитетно уредена, во комбинација на модерен и традиционален стил, дрво и камен. Пред секоја од мезонетите има голем трем – тераса. Куќата е една од најквалитетните воопшто во понудата на нашиот пазар која сигурно ќе ги задоволи вкусовите и на најпробирливите патници. Изградена е целосно во лето 2019 година. Интернетот и климата се вклучени во цената.


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

 
 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

  1. Вонсезонски цени *

Термин

Ноќевања

Цена по лице

21/05-28/05

7

59

28/05-04/06

7

79

04/06-11/06

7

89

11/06-18/06

7

119

18/06-25/06

7

139

25/06-02/07

7

159

* Задолжително плаќаат 3 лица

                        

 

 

 

  1. Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 мезонета

02/07-09/07

7

599

09/07-16/07

7

619

16/07-23/07

7

639

23/07-30/07

7

659

30/07-06/08

7

659

06/08-13/08

7

659

13/08-20/08

7

649

20/08-27/08

7

639

27/08-03/09

7

579

 

  1. Вонсезонски цени *

Термин

Ноќевања

Цена по лице

03/09-10/09

7

149

10/09-17/09

7

119

17/09-24/09

7

89

24/09-01/10

7

69

* Задолжително плаќаат 3 лица

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - НЕА ФЛОГИТА
  • ВИЛА - TSIMPOUKAS
  • ЦЕНИ ОД €69.00