Вила Mистрал Калитеа

11

Вила Mистрал Калитеа

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    190.00

Вила Мистрал , се наоѓа во мирниот дел на Калитеа, на 400 метри од плажата и 100 метри од централниот дел на Калитеа. Сите соби поседуваат клима, кујна, тераса, собите се двокреветни, трокреветни и четворокреветни. Вилата поседува сопствен базен, и WI FI конекција кој може да го користат гостите, исто така во близина на вилата се наоѓа паркинг кој може да го користат гостите.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

ТЕРМИНИ

1/4

1/3

1/2

11.06.-18.06.2022

396,00 €

315,00 €

290,00 €

18.06.-25.06.2022

400,00 €

375,00 €

350,00 €

25.06.-02.07.2022

460,00 €

420,00 €

400,00 €

02.07.-09.07.2022

520,00 €

480,00 €

460,00 €

09.07.-16.07.2022

620,00 €

585,00 €

540,00 €

16.07.-23.07.2022

620,00 €

585,00 €

540,00 €

23.07.-30.07.2022

620,00 €

585,00 €

540,00 €

30.07.-06.08.2022

620,00 €

585,00 €

540,00 €

06.08.-13.08.2022

620,00 €

570,00 €

540,00 €

13.08.-20.08.2022

600,00 €

570,00 €

540,00 €

20.08.-27.08.2022

500,00 €

450,00 €

418,00 €

27.08.-03.09.2022

460,00 €

420,00 €

390,00 €

03.09.-10.09.2022

400,00 €

345,00 €

320,00 €

10.09.-17.09.2022

340,00 €

267,00 €

238,00 €

17.09.-24.09.2022

260,00 €

210,00 €

190,00 €

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - КАЛИТЕА
  • ВИЛА - МИСТРАЛ
  • ЦЕНИ ОД €190.00