ВИЛА LITCA 2 – НЕА ФЛОГИТА

3

ВИЛА LITCA 2 – НЕА ФЛОГИТА

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    110.00

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува градот Неа Мудања, еден од најголемите градови во областа Халкидики.

Вила LITCA-2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни апартмани и трокреветни студиа, пространи, модерно

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во вилата.

Термини

Бр.ноќевања

1/3 Студио

1/5Апартман

приземје

1/4Апартман

1/6 дуплекс

приземје

20.05.2023-27.05.2023

7

130 промо

140 промо

140 промо

200

промо

27.05.2023-03.06.2023

7

150 промо

210 промо

210 промо

320

промо

03.06.2023-10.06.2023

7

250

280

280

390

10.06.2023-17.06.2023

7

300

320

320

440

17.06.2023-24.06.2023

7

349

380

380

460

24.06.2023-01.07.2023

7

399

440

440

530

01.07.2023-08.07.2023

7

449

490

490

580

08.07.2023-15.07.2023

7

469

570

570

610

15.07.2023-22.07.2023

7

489

570

570

640

22.07.2023-29.07.2023

7

489

570

570

640

29.07.2023-05.08.2023

7

499

590

590

660

05.08.2023-12.08.2023

7

499

570

570

660

12.08.2023-19.08.2023

7

449

570

570

640

19.08.2023-26.08.2023

7

419

510

510

560

26.08.2023-02.09.2023

7

409

440

440

510

02.09.2023-09.09.2023

7

350

390

390

460

09.09.2023-16.09.2023

7

300 промо

320 промо

320 промо

420

промо

16.09.2023-23.09.2023

7

200 промо

230 промо

230 промо

370

промо

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Грција
  • ДАТУМИ - Мај 28 - Сеп 24
  • ВИЛА - Лица 2
  • ЦЕНА - €110,00 – €590,00