Вила La Plage- Неа Флогита

12

Вила La Plage- Неа Флогита

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    89.00

Куќа „La Plage“ е лоцирана во новиот дел на Неа Флогита, прва линија море, на сама плажа. Располагаме со 3 четирикреветни студиа, 2 четирикреветни апартмани и 2 дуплекс апартмани (сите со директен, отворен поглед на море). Сите соби располагаат со пространи балкони, комплетно опремена кујна, ЛЦД ТВ,  сопствени реновирани тоалети со пешкири. Интернетот и климата се вклучени во цената. Паркинг простор обезбеден пред вилата. Пред вилата има кафе бар со лежалки во кој нашите патници имаат попусти и поволности.


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

 
 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

  1. Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Термин

Ноќевања

1/3+1 студио 

 (бр.1, 3 и 5)

задолжително

плаќаат 2 лица

1/3+1 апартман

(апартман бр.4)

задолжително

плаќаат 3 лица 

1/4+1 апартман

(апартман бр.6)

задолжително

плаќаат 3 лица

1/5+1 дуплекс

(дуплекс бр.2)

задолжително

плаќаат 4 лица

1/5+2 дуплекс

(дуплекс бр.7)

задолжително

плаќаат 4 лица

21.05

7 ноќи

99

79

79

69

79

28.05

7 ноќи

109

99

99

79

99

04.06

7 ноќи

129

119

119

89

119

11.06

7 ноќи

169

159

159

119

139

18.06

7 ноќи

209

179

179

129

149

25.06

7 ноќи

229

189

189

139

159

 

 

 

  1. Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на студио / апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

Ноќевања

 1/3+1

студио

(бр.1, 3 и 5)

 

1/3+1

апартман

(апартман бр.4)

 

1/4+1

апартман

(апартман бр.6)

1/5+1

дуплекс

(дуплекс бр.2)

1/5+2

дуплекс

(дуплекс бр.7)

02.07

7 ноќи

499

609

609

619

679

09.07

7 ноќи

519

629

629

639

699

16.07

7 ноќи

539

659

659

669

739

23.07

7 ноќи

539

659

659

669

739

30.07

7 ноќи

539

659

659

669

739

06.08

7 ноќи

539

659

659

669

739

13.08

7 ноќи

539

659

659

669

739

20.08

7 ноќи

529

649

649

659

729

27.08

7 ноќи

479

589

589

599

659

 

 

 

  1. Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Термин

Ноќевања

  1/3+1

студио

(бр.1, 3 и 5)

задолжително

плаќаат 2 лица

 

1/3+1

апартман

(апартман бр.4)

задолжително

плаќаат 3 лица

 

1/4+1

апартман

(апартман бр.6)

задолжително

плаќаат 3 лица

1/5+1

дуплекс

(дуплекс бр.2)

задолжително

плаќаат 4 лица

1/5+2

дуплекс

(дуплекс бр.7)

задолжително

плаќаат 4 лица

03.09

7 ноќи

209

179

179

129

149

10.09

7 ноќи

179

159

159

119

139

17.09

7 ноќи

119

119

119

89

119

24.09

7 ноќи

99

89

89

79

89

 



Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - НЕА ФЛОГИТА
  • ВИЛА - LA PLAGE
  • ЦЕНИ ОД €89.00