Вила Blue and White- Неа Флогита

20

Вила Blue and White- Неа Флогита

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    79.00

Куќа“Blue and White”е сигурно една од најквалитетните и најдобро уредените и опремените куќи во Неа Флогита.Оценека на букинг има од 9.3 и е лоцирана во помирниот дел на Неа Флогита, на само 150 метри од плажа и 100 метри од центарот.

Располагаме со 4 високо квалитетни четирикреветни дуплекс апартмани на прв кат. Секој апартман располага со комплетно опремена кујна, ЛЦД, ТВ, сопствени модерни тоалети, Wi-Fi клима уред вклучени во цената, пешкири, големи тераси и одличен мебел. Паркинго безбеден пред куќата. Во близина на куќата има пазар на 50 метри, пекара на 200 метри додека најблискиот голем супермаркет е оддалеченна 150 метри. 


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

 
 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Термин

Ноќевања

1/4 дуплекс

плаќаат 4 лица

21/05-28/05

7

79

28/05-04/06

7

89

04/06-11/06

7

99

11/06-18/06

7

119

18/06-25/06

7

129

25/06-02/07

7

149

Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на дуплекс апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

Ноќевања

 

1/4 дуплекс апартманбр. А1 и B1

 

 

1/4 дуплекс апартман бр. B2

 

 

1/4 дуплекс апартман бр. А2

 

02/07-09/07

7

599

609

629

09/07-16/07

7

629

639

659

16/07-23/07

7

649

669

699

23/07-30/07

7

649

669

699

30/07-06/08

7

649

669

699

06/08-13/08

7

649

669

699

13/08-20/08

7

649

669

699

20/08-27/08

7

629

649

679

27/08-03/09

7

579

599

629

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања с овклучен превоз по лице

Термин

Ноќевања

1/4 дуплекс

плаќаат 4 лица

03/09-10/09

7

129

10/09-17/09

7

109

17/09-24/09

7

89

24/09-01/10

7

79

 

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - НЕА ФЛОГИТА
  • ВИЛА - BLUE AND WHITE
  • ЦЕНИ ОД €79.00