Вила Blue and White- Неа Флогита

8

Вила Blue and White- Неа Флогита

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    79.00

Куќа“Kostas”се наоѓа на сама плажа, веднаш спроти фонтаната, на една од најдобрите локации во срцето на Неа Флогита.

Располагаме со 2 два дуплекс апартмани на прв кат, каде што нема други сместувачки единици. Секој апартман располага со комплетно опремена кујна, ЛЦД ТВ, сопствени тоалети, Wi-Fi и клима уред вклучени во цената, пространи тераси со фронтален поглед кон плажа и море со пристоен мебел. Паркинг обезбеден пред куќата. Во близина на куќата има пазар, пекара на 20 метри додека најблискиот голем супермаркет е оддалечен на 50 метри. 


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице


Термин

Ноќевања

1/5 дуплекс

плаќаат 3 лица

1/6+1 дуплекс

плаќаат 3 лица

21/05-28/05

7

59

69

28/05-04/06

7

79

89

04/06-11/06

7

89

99

11/06-18/06

7

119

129

18/06-25/06

7

139

149

25/06-02/07

7

159

169

Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на дуплекс апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

Ноќевања

1/5 дуплекс апартман бр. 1

1/6 дуплекс апартман бр. 2

02/07-09/07

7

599

629

09/07-16/07

7

629

659

16/07-23/07

7

649

699

23/07-30/07

7

649

699

30/07-06/08

7

649

699

06/08-13/08

7

649

699

13/08-20/08

7

649

699

20/08-27/08

7

629

679

27/08-03/09

7

579

629

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања с овклучен превоз по лице

Термин

Ноќевања

1/5 дуплекс

плаќаат 3 лица

1/6+1 дуплекс

плаќаат 3 лица

03/09-10/09

7

149

159

10/09-17/09

7

119

129

17/09-24/09

7

89

99

24/09-01/10

7

69

79

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - НЕА ФЛОГИТА
  • ВИЛА - КОСТАС
  • ЦЕНИ ОД €79.00