Вила Џули 2- Јерисос

9

Вила Џули 2- Јерисос

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    99.00

 

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани.

Куќа “Tzouli 2” се наоѓа на одлична местоположба, на само 50 метри од плажа, во многу мирен дел.

Куќата располага со студио и апартман (од кои апартманот е во понуда). Користење на клима уредот и интернет (wi-fi) се вклучени во цената. Има сопствен паркинг пред вилата.

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

  1. Вонсезонски цени

 

Термин

Ноќевања

1/4 + 1 апартман (бр.2) задолжително плаќаат 3 лица

28/05-04/06

7

89

04/06-11/06

7

99

11/06-18/06

7

129

18/06-25/06

7

149

25/06-02/07

7

159

 

  1. Сезонски цени

 

Термин

Ноќевања

1/4+1 апартман (бр. 2)         1викат

02/07-09/07

7

529

09/07-16/07

7

539

16/07-23/07

7

569

23/07-30/07

7

569

30/07-06/08

7

569

06/08-13/08

7

569

13/08-20/08

7

569

20/08-27/08

7

549

27/08-03/09

7

509

 

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 + 1 апартман (бр.2) задолжително плаќаат 3 лица

03/09-10/09

7

149

10/09-17/09

7

129

17/09-24/09

7

99

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - JЕРИСОС
  • ВИЛА - ЏУЛИ 2
  • ЦЕНИ ОД €99.00