Вила Џули 1- Јерисос

5

Вила Џули 1- Јерисос

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    99.00

 

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани.

Куќа “Tzouli 1” се наоѓа на одлична местоположба, на само 80 метри од прекрасната песочна плажа. Капацитетите се над медицинската ординација IATPEIO, спроти caffe bar ‘Public’. Целата вила располага со вкупно 6 сместувачки единици (од кои 5 капацитети се во нашата понуда ).

Апартманите и студијата се опремени со постар, но пристоен мебел, сопствени тоалети, целосно опремени големи кујни, маси и столови на секоја тераса како и во секоја кујна внатре. Користење на клима уредот и интернет (wi-fi) се вклучени во цената. Веднаш до вилата има паркинг (не е сопствен).

 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

 

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

 

1/2+1

студио

(бр. 4,5,6)

1/5 дуплекс апартман (бр.1)

задолжително плаќаат 4лица

1/5апартман

(бр.2) задолжително плаќаат 3 лица

28/05-04/06

7

89

69

89

04/06-11/06

7

109

79

99

11/06-18/06

7

139

109

129

18/06-25/06

7

159

119

149

25/06-02/07

7

179

129

159

                 

  1. Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2+1

студио

(бр. 4,5,6)

1/5 дуплекс апартман (бр.1)

1/5 апартман бр. 2

02/07-09/07

7

369

559

519

09/07-16/07

7

399

589

529

16/07-23/07

7

429

629

549

23/07-30/07

7

429

629

549

30/07-06/08

7

429

629

549

06/08-13/08

7

429

629

549

13/08-20/08

7

429

629

549

20/08-27/08

7

409

609

539

27/08-03/09

7

359

529

499

 

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

 

1/2+1

студио

(бр. 4,5,6)

1/5 дуплекс апартман (бр.1)

задолжително плаќаат 4 лица

1/5 апартман

(бр.2) задолжително плаќаат 3 лица

03/09-10/09

7

169

119

149

10/09-17/09

7

139

109

129

17/09-24/09

7

109

79

99

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - JЕРИСОС
  • ВИЛА - ЏУЛИ 1
  • ЦЕНИ ОД €99.00