Вила Јулианос Крф

2

Вила Јулианос Крф

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    99.00

Крф, мистично привлечен, спакуван во историски приказни, обоен од влијанија на најразлични цивилизации, кој фасцинира со природна убавина и освојува со искуства вредни за сечие сеќавање. Не случајно една од најпопуларните туристички дестинации за летување.Но, поважно е да дознаете зошто за вас, Крф ќе биде идеалниот спој на одмор и забава правејќи го ова лето авантура што не смеете да ја пропуштите. И ова лето посетете го островот Крф, нашиот дом преку лето веќе 9 години. Ве очекуваме. 

Вила Јулианос

Релативно новоградба лоцирана во помирен дел на Ипсос – Крф, на 600м од плажата со многу гостопримливи домакини Вила која ја работиме веќе 9то лето и од која имаме само пофалби.

Располага со студија за 2 лица и апартман за 4 лица дуплекс (со посебни спални).

Сите се опремени со сопствена физички одделена кујна и комплетно опремена (голем шпорет со рерна, тостер, голем фрижидер, чаши, филџани, лажици, вилушки, ножеви) посебна спална и тоалет. Сите имаат исто сопствена тераса. А позади вилата има скара која е на располагање на користење на гостите. Вилата има wifi, телевизор и клима уред(се доплаќа на лице место 5 евра од ден).

 

Термин

Ноќевања

Цена

27.05-03.06

7

Промо цена-98еур

03.06-10.06

7

119еур

10.06-17.06

7

129еур

17.06-24.06

7

139еур

24.06-01.07

7

149еур

01.07-08.07

7

169еур

08.07-15.07

7

199еур

15.07-22.07

7

209еур

22.07-29.07

7

209еур

29.07-05.08

7

209еур

05.08-12.08

7

209еур

12.08-19.08

7

209еур

19.08-26.08

7

179еур

26.08-02.09

7

159еур

02.09-09.09

7

139еур

09.09-16.09

7

129еур

16.09-23.09

7

119еур

23.09-30.09

7

109еур

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Крф
  • ДАТУМИ - Мај 27 - Сеп 30
  • ВИЛА - Јулијанос
  • ЦЕНА - €98,00 – €209,00