Вила Јота Парга

5

Вила Јота Парга

Duration :   8/10 Days 7/9 Nights
Price From :    180.00

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот. Вилата има сопствен паркинг, располага со трокреветистудија и четворокреветни апартмани. Секое студио/апартман е со балкон, комплет опремена кујна, ТВ, клима (со доплата 7 евра на ден) и Wi-Fi.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 или 9 ноќевања

За превоз се доплаќа 70 евра за возрасен

Деца до 12 години 50 евра

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 или 9  ноќевања

 

Термин

Ноќ.

1/2 СТД

1/3 СТД

1/4 АПП

04.06

7

180 €

200 €

240 €

11.06

7

240 €

260 €

320 €

18.06

7

300 €

320 €

390 €

25.06

7

360 €

380 €

450 €

02.07

9

450 €

490 €

580 €

11.07

9

550 €

580 €

650 €

20.07

9

590 €

630 €

750 €

29.07

9

590 €

630 €

750 €

07.08

9

590 €

630 €

750 €

16.08

9

590 €

630 €

750 €

25.08

9

550 €

580 €

690 €

03.09

7

390 €

420 €

490 €

10.09

7

330 €

380 €

450 €

17.09

7

220 €

260 €

360 €

24.09

7

180 €

200 €

240 €
Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Парга
  • ВИЛА - Јота
  • ЦЕНИ ОД €180