Вила Христос Неи Пори

5

Вила Христос Неи Пори

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    120.00

ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Распoлага со двокреветни/трокреветни студија, петокреветни апартмани/шестокреветен дуплекс апартман сите лоцирани на први кат. Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.

1/6 дуплекс- број 1.-Две посебни спални соби со еден дупли и еден единечен кревет. Одвоена кујна.

1/5 апп- број 2- Една спална соба со брачен и единечен кревет и во кујната уште еден брачен кревет.

1/5 апп-број 3- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и кујна во истата просторија.

1/5 апп- број 4-5- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и еден единечен кревет и кујна во истата просторија. Две купатила.

1/3 студио- број 6- Студио со еден француска кревет и еден единечен + кујна во истата просторија.

1/2 студио- број 7- Студио со два единечни кревета + кујна во истата просторија.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во Агенција

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/2 СТД

1/3 СТД

1/5 АПП

1/6 ДУПЛЕКС

21.05

7 ноќи

120

15

200

220

28.05

7 ноќи

180 

200 

240

260

04.06

7 ноќи

220 

230 

290 

320

11.06

7 ноќи

300 €

310 €

370

410

18.06

7 ноќи

330 €

350 €

440

470

25.06

7 ноќи

350

360 €

460 €

490 €

02.07

7 ноќи

370

390 €

480 €

510 €

09.07

7 ноќи

390

430

520 €

560

16.07

7 ноќи

430

470

590 €

630 €

23.07

7 ноќи

430

470 

590 €

630 €

30.07

7 ноќи

430

470 

590 €

630 €

06.08

ноќи

430

470 

590 €

630 €

13.08

7 ноќи

430 €

470 €

590 €

630 €

20.08

7 ноќи

390

430

520 €

560 €

27.08

7 ноќи

350 €

360 €

480

510 

03.09

7 ноќи

320 €

330 €

370

400 

10.09

7 ноќи

230 €

240 €

290

320 

17.09

7 ноќи

180 €

180 €

240

270 

24.09

7 ноќи

120 €

150 €

200

230

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Неи Пори
  • ВИЛА - Христос
  • ЦЕНИ ОД €120