Вила Филоксенија Врахос

3

Вила Филоксенија Врахос

Duration :   8/10 Days 7/9 Nights
Price From :    180.00

ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел. На 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва, во дворот има лулашки за деца.  Вилата има сопствен паркинг и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со трикреветни студија(на приземје) и четворокреветни апартмани(на прв и втор кат). Сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, Wi-Fi и клима (климата се доплаќа 7 евра на ден).
1/3 студио- Три единечни кревети во една просторија.
1/4апп- Во едната просторија има два единечни кревета(оваа просторија нема врата, поврзана е со кујната), и спална соба со брачен кревет. 

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 или 9 ноќевања

За превоз се доплаќа 70 евра за возрасен

Деца до 12 години 50 евра

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 или 9  ноќевања

 

Термин

Ноќи

1/3 СТД

1/4 АПП

04.06

7

180 €

200 €

11.06

7

220 €

260 €

18.06

7

290 €

320 €

25.06

7

330 €

380 €

02.07

9

390 €

490 €

11.07

9

520 €

580 €

20.07

9

570 €

650 €

29.07

9

570 €

650 €

07.08

9

570 €

650 €

16.08

9

570 €

650 €

25.08

9

490 €

580 €

03.09

7

360 €

420 €

10.09

7

300 €

380 €

17.09

7

220 €

260 €

24.09

7

180 €

200 €

 Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Врахос
  • ВИЛА - Филоксенија
  • ЦЕНИ ОД €180