Вила Софија Ханиоти

4

Вила Софија Ханиоти

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    150.00

Вила Софија – централно лоцирана, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трoкреветни студиjа на прв и втор кат. Секое студио е опремено со кујна, бања, балкон, ТВ,  WiFi – од 01 Јуни и клима. Паркинг пред вилата.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевањаТЕРМИН

НАЕМ

1/3 студио

21.05

7 ноќи

150 €

28.05

7 ноќи

220 €

04.06

7 ноќи

260 €

11.06

7 ноќи

350 €

18.06

7 ноќи

400 €

25.06

7 ноќи

450 €

02.07

7 ноќи

470 €

09.07

7 ноќи

490 €

16.07

7 ноќи

520 €

23.07

7 ноќи

520 €

30.07

7 ноќи

520 €

06.08

ноќи

520 €

13.08

7 ноќи

520 €

20.08

7 ноќи

480 €

27.08

7 ноќи

400 €

03.09

7 ноќи

350 €

10.09

7 ноќи

270 €

17.09

7 ноќи

230 €

24.09

7 ноќи

150 €

 Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Ханиоти
  • ВИЛА - Софија
  • ЦЕНИ ОД €150