ВИЛА СКАУТ – СУТОМОРЕ

Сутоморе

ВИЛА СКАУТ – СУТОМОРЕ

Duration :   10 Days 9 Nights
Price From :    187.00
Total Seats :  3/3

Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Петровец. Ова мирно место е совршено за одмор и релаксација.Пријатни жители и гостопримлива атмосфера е првото нешто што ќе го забележите кога ќе пристигнете во Сутоморе.Има голем луна парк, долго шеталиште, голем број на продавници за сувенири и кафулиња, aптеки, амбуланта, маркети…
Она што е веднаш забележливо кога прв пат пристигнувате во Сутоморе е природната убавина: Пространа плажа и азурно море од една и голем планински масив од друга страна.
Во сезона Сутоморе остварува преку 10.000 ноќевања дневно. Населението се занимава со туризам, кој е основен извор на приходи на овој град. Големата посетеност на градот највеќе се должи на младите луѓе. Mногу хотели, ресторани, кафулиња, клубови, дискотеки придонесуваат ова место да биде привлечно за голем број туристи.

ВИЛА СКАУТ располага со двокреветни, трокреветни соби . Секоја соба има клима, тоалет, фрижидер,тв, тераса. Користењето на клима уредот е вклучено во цената . На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен прибор.

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полу пансиони со вклучен превоз).

 

сместување1/3 студио за 2 лица1/3 студио за 3 лица1/4 апп (со една спална)
погледзградаморезградаморезградаморе
20.05-27.05709080100100120
27.05-03.06130150150170170190
03.06-10.06150170170190220240
10.06-17.06180200200220260280
17.06-24.06260280280300320340
24.06-01.07270290290310360380
01.07-08.07300320330350390420
08.07-15.07320340340360450470
15.07-22.07340360360380450470
22.07-29.07340360360380450470
29.07-05.08340360360380450470
05.08-12.08340360360380450470
12.08-19.08320340340360420450
19.08-26.08300320320340390420
26.08-02.09280300300320340370
02.09-09.09170190190210260280
09.09-16.09120140140160190210
16.09-23.09  80100100120140160
23.09-30.09  7090  80100  90110