Вила Олга Парга

2

Вила Олга Парга

Duration :   8/10 Days 7/9 Nights
Price From :    200.00

ВИЛА ОЛГА се наоѓа на 70м од малата градска плажа и на само неколку минути од центарот. Сите студија се двокреветни (брачен кревет), балкон, комплет опремена кујна, фрижидер, ТВ и клима (со доплата 6 евра на ден) и Wi-Fi.   

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 или 9 ноќевања

За превоз се доплаќа 70 евра за возрасен

Деца до 12 години 50 евра

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 или 9  ноќевања

Термин

Ноќ.

1/2 СТД

04.06

7

200 €

11.06

7

260 €

18.06

7

320 €

25.06

7

380 €

02.07

9

490 €

11.07

9

580 €

20.07

9

630 €

29.07

9

630 €

07.08

9

630 €

16.08

9

630 €

25.08

9

580 €

03.09

7

420 €

10.09

7

380 €

17.09

7

260 €

24.09

7

200 €

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Парга
  • ВИЛА - Олга
  • ЦЕНИ ОД €200