Вила Наташа Ханиоти

6

Вила Наташа Ханиоти

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    150.00

ХАНИОТИ – вила НАТАША 

 

Вила Наташа се наоѓа во близина на центарот на Ханиоти, на околу 80 метри од плажата. Вилата располага со двокреветни студија, трокреветни апартмани и четирикреветни дуплекс апартмани кои се наоѓаат на прв, втор и трет кат. Сите соби располагаат со комплет опремени кујни, бања, ТВ, Wi-Fi, крпи и клима уред. Има лифт, а карши вилата има јавен паркинг. Вилата располага со заеднички простор за седење, кој гостите го користат за време на нивниот престој.

Координати: 40.0002530723823, 23.57648982528625

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

 

ТЕРМИН

НАЕМ

1/3 апп/стд

1/4апп/ дуплекс

21.05

7 ноќи

150€

220€

28.05

7 ноќи

200€

260€

04.06

7 ноќи

260€

340€

11.06

7 ноќи

350€

410€

18.06

7 ноќи

400

470

25.06

7 ноќи

450

500

02.07

7 ноќи

470

520

09.07

7 ноќи

490

560

16.07

ноќи

520

630

23.07

7 ноќи

520

630

30.07

7 ноќи

520

630

06.08

7 ноќи

520

630

13.08

7 ноќи

520

630

20.08

7 ноќи

480

560

27.08

7 ноќи

400

520

03.09

7 ноќи

350

410

10.09

7 ноќи

270

340

17.09

7 ноќи

220

270

24.09

7 ноќи

150

220

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Ханиоти
  • ВИЛА - Наташа
  • ЦЕНИ ОД €150