Вила Наталија Неи Пори

3

Вила Наталија Неи Пори

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    150.00

ВИЛА НАТАЛИЈА се наоѓа на 200 метри од плажа. Распoлага со четири трокреветни студија, лоцирани на приземје и прв кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.
Студио број 0 се наоѓа на приземје (спална и еден единечен кревет), поглед кон двор.
Студио број 6 се наоѓа на прв кат 
(спална и еден единечен кревет), поглед кон шума.
Студио број 7а се наоѓа на прв кат (спална и еден единечен кревет), поглед кон главна улица и шума.
Студио број 7б се наоѓа на прв кат (спална и еден единечен кревет), поглед кон главна улица и шума.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во Агенција

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/3 СТД

21.05

7 ноќи

150 €

28.05

7 ноќи

200 €

04.06

7 ноќи

230 €

11.06

7 ноќи

310 €

18.06

7 ноќи

350 €

25.06

7 ноќи

360 

02.07

7 ноќи

390 

09.07

7 ноќи

430 

16.07

7 ноќи

470 

23.07

7 ноќи

470 

30.07

7 ноќи

470 

06.08

ноќи

470 

13.08

7 ноќи

470 €

20.08

7 ноќи

430 

27.08

7 ноќи

    360 €

03.09

7 ноќи

330 €

10.09

7 ноќи

240 €

17.09

7 ноќи

180 €

24.09

7 ноќи

150 €

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Неи Пори
  • ВИЛА - Наталија
  • ЦЕНИ ОД €150