Вила Мескини Полихроно

5

Вила Мескини Полихроно

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    110.00

Полихроно се наоѓа на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун. Опкружено со бујна медитеранска вегетација, долга песочна плитка плажа, што е особено погодно за деца.Уживајте заедно со целото семејство на убавото осветлено шеталиште покрај морето кое има голема понуда на различни ресторани – традиционална грчка кујна, свежо уловени риби, гиро, суфлаки, пици и друга брза храна. Токму затоа оваа година ве покануваме во Полихроно, да уживате заедно со вашето семејство и деца, покрај кристалното море како и многубројните продавници.

 

Вила Мескини се наоѓа на 120м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно.

Располага со 7 апартмани, 4 на високо приземје и 3 на прв кат. Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Апартманите се со една  спална соба и со еден брачен кревет  и еден единечен кревет, а во кујната има кревет на спуштање на кој можат да спијат две деца до 11.99г. или еден возрасен. И еден апартман е со брачен кревет во спална и кревет на спуштање во кујна,  на кој можат да спијат две деца до 11.99г. или еден возрасен. Користењето на Wi-Fi е вклучено во цена, а клима се доплаќа кај газдите.

 

ТЕРМИНИ

Ноќевања

 1/2+1АПП

1/3+1 АПП

1/2+1АПП НОВ

28.05-04.06.2023

7

Цена по лице -99 €

Цена по лице -99 €

Цена по лице -99 €

04.06-11.06.2023

7

225 €

235 €

260 €

11.06-18.06.2023

7

305 €

315 €

350 €

18.06-25.06.2023

7

335 €

345 €

390  €

25.06-02.07.2023

7

365 €

375 €

420  €

02.07-09.07.2023

7

405 €

415 €

450  €

09.07-16.07.2023

7

455 €

465 €

490  €

16.07-23.07.2023

7

499 €

509 €

540  €

23.07-30.07.2023

7

499 €

509 €

540  €

30.07-06.08.2023

7

499 €

509 €

540  €

06.08-13.08.2023

7

499 €

509 €

540  €

13.08-20.08.2023

7

499 €

509 €

540  €

20.08-27.08.2023

7

435 €

445 €

490  €

27.08-03.09.2023

7

385 €

395 €

450 €

03.09-10.09.2023

7

335 €

345 €

390 €

10.09-17.09.2023

7

225 €

235 €

350 €

17.09-24.09.2023

7

195 €

205 €

260 €

24.09-01.10.2023

7

135 €

145 €

190 €

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Полихроно
  • ДАТУМИ - Мај 28 - Окт 01
  • ВИЛА - Мескини
  • ЦЕНА - €99,00 – €540,00