ВИЛА МАРИА – ХАНИОТИ

Грција , Greece
0

ВИЛА МАРИА – ХАНИОТИ

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    95.00

Вила “Maria” се наоѓа на одлична локација во центар на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 – 1/3 студија со редовни легла како и 1/3+1 студио со три редовни легла и едно на извлекување (поставени нови душеци на секое легло во 2021). Сите студиа се комплетно опремени со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер…), тоалет, крпи за лице и тело, клима (БЕСПЛАТНА), ТВ, како и бесплатен интернет,гардеробер, сушара, широки балкони со тенди за сонце и масичка со столчиња со поглед на плоштадот, кон многуте барови, ресторани, продавници.. Студиата за две лица се наоѓаат на први и втори кат и имаат поглед назад, останатите студија поглед напред.

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на дуплекс апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

1/2 студио

1/3 студио

1/3+1студио

20.05-27.05

95

105

115

27.05-03.06

115€

125€

135

03.06-10.06

135€

145

155

10.06-17.06

165€

185€

195

17.06-24.06

195

225

235

24.06-01.07

215

245€

255

01.07-08.07

380*

420€*

450€*

08.07-15.07

410€*

450*

480€*

15.07-22.07

440€*

490*

520€*

22.07-29.07

440€*

490*

520€*

29.07-05.08

440€*

490*

520€*

05.08-12.08

440€*

490*

520€*

12.08-19.08

440*

490*

520€*

19.08-26.08

235

265

285

26.08-02.09

205

235€

255

02.09-09.09

175€

205

215

09.09-16.09

145€

175

185

16.09-23.09

115

125

135

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - ХАНИОТИ
  • ВИЛА - МАРИА
  • ЦЕНИ ОД €95.00