ВИЛА МАРИА – НЕА ФЛОГИТА

Грција , Greece
0

ВИЛА МАРИА – НЕА ФЛОГИТА

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    150.00

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува градот Неа Мудања, еден од најголемите градови во областа Халкидики.

Вила ” Maria ”е лоцирана во центарот на Неа Флогита 50 метри од плажа, во близина на хотел ”Corfu” . Вилата располага со четири-креветен апартман (спална соба со два единечни кревети од која се излегува на тeраса, WC, кујна и дневен престој каде што можат да се сместат уште двајца, дневниот престој излегува на тeраса и има lcd-tv со тотал TV).

Користењето на клима уред и интернет е вклучено во цената

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во Агенција.

 

Термини

Бр.на ноќевања

Цени

20.05.2023-27.05.2023

150 промо

7

27.05.2023-03.06.2023

220 промо

7

03.06.2023-10.06.2023

290

7

10.06.2023-17.06.2023

330

7

17.06.2023-24.06.2023

390

7

24.06.2023-01.07.2023

450

7

01.07.2023-08.07.2023

500

7

08.07.2023-15.07.2023

580

7

15.07.2023-22.07.2023

580

7

22.07.2023-29.07.2023

580

7

29.07.2023-05.08.2023

600

7

05.08.2023-12.08.2023

580

7

12.08.2023-19.08.2023

580

7

19.08.2023-26.08.2023

500

7

26.08.2023-02.09.2023

450

7

02.09.2023-09.09.2023

400

7

09.09.2023-16.09.2023

330 промо

7

16.09.2023-23.09.2023

240 промо

7

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Неа Флогита
  • ВИЛА - Мариа
  • ЦЕНА - €150