Вила Костас- Јерисос

10

Вила Костас- Јерисос

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    119.00

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани.

Куќа “Kostas” се наоѓа на одлична локација на само 50 метри од прекрасната песочна плажа, а во многу мирен дел. Куќата располага со високо квалитетни апартмани и дуплекс апартман. Користење на клима уредот, интернет (wi-fi) и пешкири се вклучени во цената. Има паркинг веднаш пред вилата.


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

 
 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 + 2 дуплекс апартман (бр.1A)

задолжително плаќаат 4лица

Aпартмани

(2A,3A,1Б,) задолжително плаќаат 3 лица

11/06-18/06

7

129

159

18/06-25/06

7

139

179

25/06-02/07

7

149

189

          

  1. Сезонски цени

Термин

Ноќевања

Дуплекс апартман (1A)

Апартмани (2A,3A,1Б, 2Б)

02/07-09/07

7

659

619

09/07-16/07

7

679

639

16/07-23/07

7

719

669

23/07-30/07

7

719

669

30/07-06/08

7

719

669

06/08-13/08

7

719

669

13/08-20/08

7

719

669

20/08-27/08

7

709

659

27/08-03/09

7

639

599

 

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 + 2 дуплекс апартман (бр.1A)

задолжително плаќаат 4 лица

Aпартмани

(2A,3A,1Б,) задолжително плаќаат 3 лица

03/09-10/09

7

139

179

10/09-17/09

7

129

159

17/09-24/09

7

109

119

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - JЕРИСОС
  • ВИЛА - КОСТАС
  • ЦЕНИ ОД €119.00