Вила Кате Неи Пори

3

Вила Кате Неи Пори

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    130.00

ВИЛА КАТЕ се наоѓа на 200 метри од плажа. Распoлага со трикреветно студио и два петокреветни дуплекс апартмани. Секоја соба има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.

1/3 студио број 1 (Една просторија со еден француски и еден единечен кревет)

1/5 дуплекс број 2 (Две посебни спални соби, Во едната има еден француски и еден единечен кревет, во другата еден француски+ голема кујна со поглед кон градина)

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во Агенција

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/3 СТД

1/5 ДУПЛЕКС

21.05

7 ноќи

130

200€

28.05

7 ноќи

180

240€

04.06

7 ноќи

210

300€

11.06

7 ноќи

290

390€

18.06

7 ноќи

320

450€

25.06

7 ноќи

      330€

470€

02.07

7 ноќи

370€

490€

09.07

7 ноќи

410€

540€

16.07

7 ноќи

440€

610€

23.07

7 ноќи

440€

610€

30.07

7 ноќи

440€

610€

06.08

ноќи

440€

610€

13.08

7 ноќи

440

610

20.08

7 ноќи

410€

540€

27.08

7 ноќи

330

490€

03.09

7 ноќи

310

380€

10.09

7 ноќи

210

290€

17.09

7 ноќи

160

240€

24.09

7 ноќи

130€

200€

 

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Неи Пори
  • ВИЛА - Кате
  • ЦЕНИ ОД €130