ВИЛА ,,ЕVA 2 ” – НЕА ФЛОГИТА

Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини
1

ВИЛА ,,ЕVA 2 ” – НЕА ФЛОГИТА

Price From :    110.00

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува градот Неа Мудања, еден од најголемите градови во областа Халкидики.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во самата вила.

Термини

Бр.ноќевања

1/3 Студио

1/5Апартман

приземје

20.05.2023-27.05.2023

7

130 промо

140-промо

27.05.2023-03.06.2023

7

190 промо

200-промо

03.06.2023-10.06.2023

7

260

270

10.06.2023-17.06.2023

7

300

310

17.06.2023-24.06.2023

7

360

370

24.06.2023-01.07.2023

7

420

430

01.07.2023-08.07.2023

7

470

480

08.07.2023-15.07.2023

7

540

550

15.07.2023-22.07.2023

7

540

550

22.07.2023-29.07.2023

7

540

550

29.07.2023-05.08.2023

7

560

570

05.08.2023-12.08.2023

7

560

570

12.08.2023-19.08.2023

7

540

550

19.08.2023-26.08.2023

7

470

480

26.08.2023-02.09.2023

7

420

430

02.09.2023-09.09.2023

7

370

380

09.09.2023-16.09.2023

7

300 промо

310 промо

16.09.2023-23.09.2023

7

210 промо

220 промо

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Грција
  • ДАТУМИ - Мај 20 - Сеп 20
  • ВИЛА - Ева
  • ЦЕНА - €100,00 – €570,00