ВИЛА ЕЛЗА- НЕИ ПОРИ

Неи Пори
1

ВИЛА ЕЛЗА- НЕИ ПОРИ

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    85.00

Вила “ELSA се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, позади хотел Олимпик Бич кој е на сама плажа. Вилата е со одличен квалитет на сместување и голем комфорт на студијата, купатилата и балконите. Сите студија се четворокреветни (две дупли легла) и се наоѓаат на приземје, први и втори кат. Секое студио е опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер, тоалет, TV, гардеробер, просторни тераси со тенда за сонце со масичка и столчиња со поглед кон улица (некои студија и со поглед кон море). Wi-Fi интернет – бесплатен, клима со доплата 7€ од ден на лице место. Вилата поседува лифт за гостите. Наспроти вилата има супермаркет.Сите студија се со одличен квалитет и доста просторни. Обезбеден простор за багаж на денот на сместување/заминување на гостите. Гостите со сопствени возила може да се паркираат пред вилата. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на дуплекс апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

¼ студио

21.05-28.05

85

28.05-04.06

115

04.06-11.06

135

11.06-18.06

165

18.06-25.06

195

25.06-02.07

225

02.07-09.07

385*

09.07-16.07

425*

16.07-23.07

465*

23.07-30.07

465*

30.07-06.08

465*

06.08-13.08

465*

13.08-20.08

465*

20.08-27.08

235

27.08-03.09

205

03.09-10.09

205

10.09-17.09

165

17.09-24.09

125

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - НЕИ ПОРИ
  • ВИЛА - ЕЛЗА
  • ЦЕНИ ОД €85.00