Вила Елени Никити

9

Вила Елени Никити

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    129.00

Вила Елени е лоцирана во прекрасното гратче Никити, на 200м од првата мала плажа, во мирниот дел на градот.На 900 метри од поголемите плажи урбанизирани со лежалки. Од центарот е оддалечена 500м, односно од прекрасното уредено шеталиште покрај градската плажа се наоѓаат многубројни продавнички, таверни и кафулиња. Во населбата Никити има три големи супермаркети: (Lidl, Masutis и Marinopoulos), мини маркети, месари, пекари, слатарници, лекар, аптека.

Објектот располага со 18 сместувачки студија, распоредени на прв и втор спрат 10 трокреветни и 8 четворокреветни студија.Секое од студијата е опремено со мини кујна со фрижидер, решо и прибор, тоалет, балкон со маси и столици, ТВ, клима вклучена во цената , WI – FI интернет. За гостите кои патуваат со свое возило, вилата располага со свој приватен паркинг. Вилата Елени е добар избор за фамилијарен одмор поради приватноста на самата куќа но може да ја препорачаме  и за млади гости.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во Агенција

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

ТЕРМИН

НАЕМ

1/3 стд

1/4 стд

21.05

7 ноќи

170

180

28.05

7 ноќи

Цена по лице –99

Цена по лице – 99

04.06

7 ноќи

260

290

11.06

7 ноќи

340

370

18.06

7 ноќи

400

430

25.06

7 ноќи

430

460

02.07

7 ноќи

460

490

09.07

7 ноќи

490

520

16.07

7 ноќи

540

570

23.07

7 ноќи

540

570

30.07

7 ноќи

540

570

06.08

7 ноќи

540

570

13.08

7 ноќи

540

570 €

20.08

7 ноќи

490

520

27.08

7 ноќи

450

480

03.09

7 ноќи

340

370

10.09

7 ноќи

260

290

17.09

7 ноќи

200

220

24.09

7 ноќи

170

180

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Никити
  • ВИЛА - Елени
  • ЦЕНИ ОД €129,00