Вила Врахос Врахос

4

Вила Врахос Врахос

Duration :   8/10 Days 7/9 Nights
Price From :    200.00

Вила ВРАХОС се наоѓа во централниот дел од плажата Врахос на 50 метри од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани на високо приземје (сите се со 3 единечни кревета во спална соба + одвоена кујна) со комплетно опремена кујна, балкон, сопствен тоалет, WI-FI, ТВ, клима (се доплаќа 10 евра на ден), паркинг.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 или 9 ноќевања

За превоз се доплаќа 70 евра за возрасен

Деца до 12 години 50 евра

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 или 9  ноќевања

Термин

Ноќи

1/3 АПП

04.06

7

200 €

11.06

7

260 €

18.06

7

320 €

25.06

7

380 €

02.07

9

490 €

11.07

9

580 €

20.07

9

650 €

29.07

9

650 €

07.08

9

650 €

16.08

9

650 €

25.08

9

580 €

03.09

7

420 €

10.09

7

380 €Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Врахос
  • ВИЛА - Врахос
  • ЦЕНИ ОД €200