Вила Василис Пефкохори

2

Вила Василис Пефкохори

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    450.00

ВИЛА ВАСИЛИС се наоѓа на 50 метри од плажа, лоцирана во најмонденскиот дел помеѓу Ханиоти и Пефкохори (двете градчиња се на километар одалеченост). Вилата има вкупна површина од 150м2 на 3 нивоа. На приземјето е дневениот престој со софа за 2 лица, ТВ, клима уред, комплетно опремена кујна, фрижидер, фурна и машина за садови, тоалет со туш. Во вилата има wifi. Од дневиот престој се излегува на балкон кон приватна градина, опремена со скара и приватен паркинг. На првиот спрат има тоалет со туш,  две спални соби со брачни кревети и излез на балкон со директен поглед на море. На вториот кат има тоалет, 3 единечни кревети и излез на балкон со директен поглед на море.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот. 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Термин

Ноќ.

Вила со 3 спални (7 + 2)

21.05

7

450 €

28.05

7

550 €

04.06

7

650 €

11.06

7

750 €

18.06

7

850 €

25.06

7

1050 €

02.07

7

1250 €

09.07

7

1450 €

16.07

7

1750 €

23.07

7

1750 €

30.07

7

1750 €

06.08

7

1750 €

13.08

7

1750 €

20.08

7

1550 €

27.08

7

1250 €

03.09

7

1050 €

10.09

7

850 €

17.09

7

750 €

24.09

7

550 €Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Пефкохори
  • ВИЛА - Василис
  • ЦЕНИ ОД €450