Вила Билис- Јерисос

5

Вила Билис- Јерисос

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    109.00

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани.

Куќа “Billys” се наоѓа на одлична локација на само 30 метри од прекрасната песочна плажа, на самиот почеток на главното шеталиште, над fast food-caffe ‘Streat’, спроти caffe bar ‘Theatro’. Користење на клима уредот и интернет (wi-fi) се вклучени во цената. Има паркинг веднаш до вилата како и на 15 метри од вилата во правец на плажата.


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

 
 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/3+1 апартман

(апп бр.1)

задолжително плаќаат2лица

1/6 апартман

(апп бр.2) задолжително плаќаат 3 лица

28/05-04/06

7

119

89

04/06-11/06

7

139

109

11/06-18/06

7

179

149

18/06-25/06

7

219

169

25/06-02/07

7

239

179

                 

  1. Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/3 +1 апартман бр. 1

1/6 апартман бр. 2

02/07-09/07

7

519

559

09/07-16/07

7

549

589

16/07-23/07

7

599

629

23/07-30/07

7

599

629

30/07-06/08

7

599

629

06/08-13/08

7

599

629

13/08-20/08

7

599

629

20/08-27/08

7

579

609

27/08-03/09

7

499

529

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/3+1 апартман

(апп бр.1)

задолжително плаќаат 2 лица

1/6 апартман

(апп бр.2) задолжително плаќаат 3 лица

03/09-10/09

7

219

169

10/09-17/09

7

189

149

17/09-24/09

7

129

109

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - JЕРИСОС
  • ВИЛА - БИЛИС
  • ЦЕНИ ОД €109.00