Вила Атина- Јерисос

5

Вила Атина- Јерисос

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    129.00

 

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ зачистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани.

Куќа“Atina” се наоѓа на добра местоположба, на само 150 метри од прекрасната песочна плажа, на главната улица во местото.

Вокуќатарасполагамесо 3 нашивисококвалитетнистудија коисенаоѓаатнапрвкат.  Куќата е новаградба, занајпробирливипатници и ситестудијасемногупространи и сеопременисофен, пегла, тостер, кафемат, комарници, даскизапеглање и сл., огромнитерасисомаси и столови, висококвалитетносреденикујнисоапсолутноситепотребниелементивокујните, како и реновиранипространитоалети. Користењенаклимауредот и интернет (wi-fi) севклученивоцената. Имадостапенпаркингоколувилата..


Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во oбјектот

 
 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

Цена по лице

28/05-04/06

7

109

04/06-11/06

7

129

11/06-18/06

7

169

18/06-25/06

7

209

25/06-02/07

7

229

* Задолжително плаќаат 2 лица

 

  1. Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 студио

1ви кат

02/07-09/07

7

499

09/07-16/07

7

529

16/07-23/07

7

549

23/07-30/07

7

549

30/07-06/08

7

549

06/08-13/08

7

549

13/08-20/08

7

549

20/08-27/08

7

529

27/08-03/09

7

479

 

  1. Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

Цена по лице

03/09-10/09

7

219

10/09-17/09

7

169

17/09-24/09

7

129

 * Задолжително плаќаат 2 лица

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - JЕРИСОС
  • ВИЛА - АТИНА
  • ЦЕНИ ОД €129.00