Вила Амелија Неи Пори

2

Вила Амелија Неи Пори

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    150.00

ВИЛА АМЕЛИЈА се наоѓа на 80 метри од плажа. Распoлага со трикреветни студија и петокреветни дуплекс апартмани. Секоја соба има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.

бр.101– дуплекс апартман со две спални соби. Секоја спална има 1 дупли и еден единечен кревет. Се наоѓа на високо приземје.
бр.203– 1/3 студио со два грчки француски кревета, поглед кон заден двор и градина. Се наоѓа на 1 кат.
бр.204– д
уплекс апартман со две спални соби. Едната спална соба има два единечни кревета, а другата спална има два грчки француски кревета. Големо купатило, мала кујна. Поглед кон заден двор-градина и страничен поглед море. Се наоѓа на 1 кат.
бр.205– дуплекс апартман со две спални соби. Едната спална има еден грчки француски кревет и еден единечен кревет, другата спална има еден француски кревет. Поглед кон задна страна-градина. Се наоѓа на 1 кат.
бр.305– 1/3 студио со еден дупли и еден единечен кревет. Поглед море. Се наоѓа на 2 кат.
бр.306– 1/3 студио со еден дупли и еден единечен кревет. Поглед позади. Се наоѓа на 2 кат.
бр.307– 1/3 студио со еден дупли и еден единечен кревет. Поглед позади. Се наоѓа на 2 кат.
бр.308– 1/3 студио со еден дупли и еден единечен кревет. Поглед позади. Се наоѓа на 2 кат.
бр.309– 1/3 студио со еден дупли и еден единечен кревет. Поглед позади. Се наоѓа на 2 кат.
бр.310– 1/3 студио со еден дупли и еден единечен кревет. Поглед позади. Се наоѓа на 2 кат.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во Агенција

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/3 СТД

1/5 ДУПЛЕКС

21.05

7 ноќи

150 

220

28.05

7 ноќи

200

260

04.06

7 ноќи

230

320

11.06

7 ноќи

310

410

18.06

7 ноќи

350

470

25.06

7 ноќи

360

490 €

02.07

7 ноќи

390 €

510 €

09.07

7 ноќи

430 €

560 €

16.07

7 ноќи

470

630 €

23.07

7 ноќи

470

630 €

30.07

7 ноќи

470 €

630 €

06.08

ноќи

470 €

630 €

13.08

7 ноќи

470 €

630 €

20.08

7 ноќи

430

560 €

27.08

7 ноќи

360

510

03.09

7 ноќи

330

400

10.09

7 ноќи

240

320

17.09

7 ноќи

180

270

24.09

7 ноќи

150 

230

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Неи Пори
  • ВИЛА - Амелија
  • ЦЕНИ ОД €150