АПАРТ ХОТЕЛ ГОЛДЕН РЕЗИДЕНС – ПЕФКОХОРИ ЛЕТО 2023

1

АПАРТ ХОТЕЛ ГОЛДЕН РЕЗИДЕНС – ПЕФКОХОРИ ЛЕТО 2023

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    180.00
Total Seats :  3/3

Апарт хотел Голден Резиденс се наоѓа во еден од најексклузивните делови на полуостровот Касандра помеѓу Пефкохори и Ханиоти, на околу 50 метри од плажа. Комплексот се простира на преку 4000 м2, со убаво уреден двор, ресторан, паркинг, базен и бар покрај базенот нуди услуга на база полупансион. Сите капацитети имаат свој балкон, бања, решо, фрижидер, ТВ, клима (се доплаќа) и Wi-Fi. Користењето на лежалките на базен е со нарачување пијалок.

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

 

ТЕРМИН

Ноќевања

1/3+1 апп

1/5+1 апп

21.05

7

200

200 

28.05

7

220

220 

04.06

7

300

330 

11.06

7

380

410 

18.06

7

440

470 

25.06

7

460

490 €

02.07

7

480

510 €

09.07

7

550

580 

16.07

7

650

690 €

23.07

7

650

690 €

30.07

7

650

690 €

06.08

7

650

690 €

13.08

7

650

690 €

20.08

7

570

600 €

27.08

7

480

510 

03.09

7

390

420 

10.09

7

290

320 

17.09

7

220

220 

24.09

7

200

200 

What's Included

What's Excluded