Хотел Санрајс 4 *- Банско

5

Хотел Санрајс 4 *- Банско

Duration :   1-10 Night
Price From :    44.00


Резервирај онлајн

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м

 

SUNRISE 4* – Банско
www.hotelsunrisebansko.com
Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2024 03.01-28.02.2024 23.12-27.12.2023 16.12-22.12.2023
на база ПОЛУПАНСИОН *НП 01.03-10.03.2024 11.03-31.03.2024
Студио 2+1                           74 €                             51 €                           49 €                           45 €
Едноспален апартман 2+2                           76 €                             54 €                           51 €                           48 €
Двооспален апартман 4+2                           74 €                             51 €                           49 €                           44 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 50 % попуст од цената
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – -БЕСПЛАТНО
▪ Возрасен на дополнително легло  – 20% попуст
Деца од 6 до 11.99 години на редовно легло 30% попуст од цената
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Why Book With Us?

  • KОПАОНИК-СРБИЈА
  • Srebrna Lisica 3*- Копаоник
  • ЦЕНИ ОД €34.00