ВИЛА LITCA – НЕА ФЛОГИТА

3

ВИЛА LITCA – НЕА ФЛОГИТА

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    110.00

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува градот Неа Мудања, еден од најголемите градови во областа Халкидики.

Вила ,,Litca’е лоцирана во центарот на Неа Флогита, на околу 70 метри од плажата. Располага со 1/5 апартман модерно дизајниран,спална соба со два кревети, дневен престој со уште три кревети , дневниот престој е заедно сокомплетно опремена кујна, WC, тераса

Цените се однесуваат за наем на студио  за 7 ноќевања

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во вилата.

GPS координати   40.258538, 23.215667

Термини

Бр. на ноќевања

Цена

20.05.2023-27.05.2023

7

140 промо

27.05.2023-03.06.2023

7

200 промо

03.06.2023-10.06.2023

7

270

10.06.2023-17.06.2023

7

310

17.06.2023-24.06.2023

7

370

24.06.2023-01.07.2023

7

430

01.07.2023-08.07.2023

7

480

08.07.2023-15.07.2023

7

550

15.07.2023-22.07.2023

7

550

22.07.2023-29.07.2023

7

550

29.07.2023-05.08.2023

7

570

05.08.2023-12.08.2023

7

570

12.08.2023-19.08.2023

7

550

19.08.2023-26.08.2023

7

510

26.08.2023-02.09.2023

7

440

02.09.2023-09.09.2023

7

390

09.09.2023-16.09.2023

7

320 промо

16.09.2023-23.09.2023

7

230 промо

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - Неа Флогита
  • ВИЛА - Лица
  • ЦЕНА - €140