ВИЛА СТРАТОС – ПЕФКОХОРИ

ВИЛА СТРАТОС – ПЕФКОХОРИ

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    75.00

Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во центарот, односно на пешачката улица од единствениот мал кружниот тек во Пефкохори која води кон плажата. Вилата располага со:  3+1 апартмани со една спална соба (брачен и единечен кревет во спалната соба и единечен кревет во кујната, купатило, две тераси, единечна и аголна тараса со поглед во дворот на вилата каде и од двете соби се излегува на тераса /  3+2 дуплекс апартмани со две одделни спални соби (брачен и единечен кревет во едната спална соба, два единечни кревети во другата спална соба, одделна кујна помеѓу двете соби со трепезариска маса, голема аголна тераса со поглед кон пешачката улица на која се излегува и од двете спални соби). Сите апартмани се опремени со: кујна (со  прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер…), тоалет, туш, големи балкони (масичка со столчиња), ТВ, гардеробер, клима – БЕСПЛАТНА, како и бесплатен интернет

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на студио / 7 ноќевања

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Вонсезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице

Сезонски  цени

Цените во табелата се однесуваат за наем на дуплекс апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин

АПТ со 1 спална /3+1/

Дуплекс АПТ /3+2

20.05-27.05

105

75

27.05-03.06

135

95

03.06-10.06

165

115

10.06-17.06

195

135

17.06-24.06

235

155

24.06-01.07

265

175

01.07-08.07

490*

585€*

08.07-15.07

540€*

635*

15.07-22.07

600€*

705*

22.07-29.07

600€*

705*

29.07-05.08

600€*

705*

05.08-12.08

600€*

705*

12.08-19.08

600*

705*

19.08-26.08

275

185

26.08-02.09

245

165

02.09-09.09

205

145

09.09-16.09

165

125

16.09-23.09

125

95

Why Book With Us?

  • ДЕСТИНАЦИЈА - ПЕФКОХОРИ
  • ВИЛА - СТРАТОС
  • ЦЕНИ ОД €75.00