ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

Цена

220.00

Траење

8 days

За патувањето

Пиерија се наоѓа југозападно од Солун и граничи со  Иматија, Кожани и Лариса на западната страна и со Егејското Море на исток. Тоа е област со прекрасна природа вклучувајќи многу шуми, реки, мочуришта и богата флора и фауна. Пиерија е место каде што можете да одморите дванаесет месеци годишно. Ова е делумно заслужно за прекрасните плажи на Пиерија кои се совршени за летен одмор. Второ, планината Олимп и планините Пиерија се наоѓаат тука и се идеални за планинари.

ВИЛА ТУБА се наоѓа на 190 метри од плажа.

10% попуст за авансни уплати до 02.06.2024

Термин
Ноќевања
1 / 4 апп
       1 / 4 + 1апп
 
 
 
 
26.05
7 ноќи
270
290
02.06
7 ноќи
330
350
09.06
7 ноќи
410
430
16.06
7 ноќи
450
470
23.06
7 ноќи
490
510
30.06
7 ноќи
510
530 €
07.07
7 ноќи
560
580 €
14.07
7 ноќи
630
650
21.07
7 ноќи
630
650
28.07
7 ноќи
630
650 €
04.08
7 ноќи
630
650 €
11.08
7 ноќи
630
650
18.08
7 ноќи
580
600
25.08
7 ноќи
530
550
01.09
7 ноќи
410
430
08.09
7 ноќи
330
350
15.09
7 ноќи
280
300
22.09
7 ноќи
220
240

 

 

 

 

 

Што е вклучено:

Не е вклучено:

 • Наем на 7 ноќевања/8 дена
 •  Wi fi интернет

Не е вклучено:

 • Автобуски превоз (45 евра за возрасни и деца до 11,99 - 35 евра)
 • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
 • Здравствено и патничко осигурување
 • Клима уред (5евра на ден)
 • Автобуски превоз (45 евра за возрасни и деца до 11,99 - 35 евра)
 • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
 • Здравствено и патничко осигурување
 • Клима уред (5евра на ден)

Програма

 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над  дозволениот број, може, на  дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.
 • Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
 • Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.
 • Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот;
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra first, last minute и Black Friday понуда, да ги објави и продаде слободните капацитети, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник, немаат право на надоместна средства за разлика во цена;
 • Сместувањето во собите е по 14.00час-локално време, а напуштањето на истите е во 09.00час.;
 • По завршувањето на летувањето, патниците се должни да го остават апартманот во чиста состојба. Доколку е причинета материјална штета за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата;
 • За ова патување важат Општите услови за патување на Т.А Стаф;
Располагаме со два четирикреветни апартмана на приземје и на 2 кат. Секој апартман има балкон, комплет опремена кујна со фриждер, бања, ТВ, клима (се доплаќа на лице место) и Wi-fi. Пред вилата има паркинг. 39°58'27.4"N 22°39'10.4"E   АПП БР.1-Приземје. Четири единечни кревета. Два кревета во спална, два кревета во кујна. АПП БР.2-2 кат. Четири единечни кревета. Два кревета во спална, два кревета + софа во кујна.

Календар и цени

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
July 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
22
23
24
25
26
27
28
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
29
30
31
1
2
3
4
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
August 2024
29
30
31
1
2
3
4
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
5
6
7
8
9
10
11
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
12
13
14
15
16
17
18
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
19
20
21
22
23
24
25
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
26
27
28
29
30
31
1
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
September 2024
26
27
28
29
30
31
1
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
2
3
4
5
6
7
8
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
9
10
11
12
13
14
15
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
16
17
18
19
20
21
22
220.00

ЛЕТО 2024-НЕИ ПОРИ-ВИЛА ТУБА

General price: Adult (18+ years) 220.00 / ticket
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
October 2024
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
November 2024
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
December 2024
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
January 2025
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
February 2025
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
March 2025
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
April 2025
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
May 2025
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
June 2025
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6

Повеќе информации

Датуми

26.05-22.09